Loading...
مقالات
کشاورزی به سرمایه گذاری نیاز دارد نه یارانهبیشتر کشورهای پیشرفته و صنعتی، سیاست‌های حمایتی کشاورزی با استفاده از یارانه‌ها را در دستور کار خود دارند.
هرسبه طور کلی هرس عبارتست از قطع کامل یا جزئی شاخه، ریشه، پوست، برگ، گل و یا میوه به منظور زیر تاثیر قرار دادن و هدایت شیوه رشد و باروری گیاه.
مهمترین اصولی که در هرس کردن شاخه باید بدان توجه نمود:هرس کردن یکی از کارهای مهم باغبانی است که از حدود سه هزار سال پیش شناخته شده و مورد استفاده قرار می گرفته است.
خطر وجود مقادیر بسیار کم یا بسیار زیاد NPK در خاک چیست؟نیتروژن، فسفر و پتاسیم باید به مقدار کافی در خاک وجود داشته باشند، ولی نباید بسیار زیاد باشند.
محصولات چگونه این مواد مغذی را دریافت می کنند؟ آیا این عمل برای هر گیاه متفاوت است؟ مواد مغذی به شکل های متفاوتی در خاک وجود دارند. بنابراین در دسترس بودن آن برای گیاه متفاوت می شود. به طور مثال، بیشترین مقدار نیترژون موجود در خاک، بصورت ارگانیک و بخشی از مواد ارگانیک می باشد.
اهمیت اطلاع از NPK ی خاک برای کشاورزان چیست؟برای رشد بهینه ی محصولات، مقدار مناسبی از مواد مغذی باید در ناحیه ی ریشه ی محصول موجود باشد.
npk چیست و چرا برای گیاهان و محصولات مهم هستند؟بیشترین مواد مغذی که محصولات کشاورزی به آنها نیاز دارند N - P - K می باشند. به همین علت، این سه ماده به عنوان مهمترین مواد مغذی در نظر گرفته می شوند.
تفاوت بین مواد مغذی میکرو و ماکرو گیاهان بدون وجود مواد مغذی گیاهی توانایی رشد ندارند. علاوه بر دی اکسید کربن و آب، گیاهان به چنین موادی برای رشد و تولید مثل نیاز دارند. تا کنون، چهارده نوع از این مواد ضروری شناخته شده اند
علائم کمبود فسفر در گیاهکوتاه شدن، باریک شدن و نازک شدن برگ ها
علائم کمبود آهن در گیاهکلروسیس بخشی از اولین و اصلی‌ترین علائم کمبود آهن در گیاهان است. کلروسیس روندی است که در آن برگ گیاه زردتر از حالت عادی خواهد شد.
علائم کمبود نیتروژن در گیاهاننیتروژن برای تولید اسیدهای آمینه و پروتئین لازم است و مهمترین عامل رشد محسوب می شود.
ارمغان ارگانیک دلتازئوزران آنتی تارلو محافظ تنه
درباره pnp آلمانکودهای پی ان پی آلمان
زیگلر آلماندرباره زیگلر آلمان
کشاورزی زیستی (کشاورزی ارگانیک، طبیعی یا آلی)کشاورزی زیستی (کشاورزی ارگانیک، طبیعی یا آلی)، نوعی کشاورزی است که در تولید و فرآوری محصولات آن از کودهای شیمیایی، سموم، هورمون‌ها و دگرگونیها و دستکاری‌های ژنتیکی استفاده نشود و همه مراحل تقویت زمین، کاشت و برداشت با استفاده از نهاده‌های طبیعی (همچون کود زیستی، کمپوستها، حشرات سودمند، ریزاندامگان کارآ یا EM) باشد
آثار کمبود عناصر و ریز مغذی ها در برگکمبود عناصر مانند، آهن،کلسیم،پتاسیم و ...
تیلر چیست؟یکی از ماشین‌های سبک کشاورزی است. با تیلر کارهای بسیاری را می‌توان انجام داد.
کنترل و دفع آفات بیولوژیک و اورگانیکدفع آفات نباتی به روش مبارزه بیولوژیک
    پست الكترونيكي :
    محصولات پرفروش
    شرکت ندای فناوری طراحی و توسعه توسط شرکت طراحی سایت ندای فن آوری طراحی وب سایت