Loading...
اخبار
حضور شرکت دلتا در نمایشگاه ماشین آلات و نهاده های کشاورزی قزوینحضور شرکت دلتا در نمایشگاه ماشین آلات و نهاده های کشاورزی قزوین
کشاورزان براي مبارزه با کرم خراط گردو هرچه سريع‌تر اقدام کنند کشاورزان براي مبارزه با کرم خراط گردو هرچه سريع‌تر اقدام کنند
محافظ تنه درخت پدیدهپدیده اولین و با کیفیت ترین تولید کننده محافظ تنه درختان، این محصول را با بسته بندی جدید در سه سایز 1 کیلویی،5 کیلویی و 12 کیلویی وارد بازار نمود.
قانون حفظ کاربری زمین های زراعی و باغی به بازنگری نیاز داردبجنورد- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون حفظ کاربری زمین های زراعی و باغی به بازنگری نیازدارد زیراکه در کشور نگاه سخت و منفی به تغییر کاربری زمین های کشاورزی ایجاد شده است.
توصیه های هواشناسی کشاورزي برای چند روزه پایانی دی ماهاداره هواشناسی کشاورزی توصیه‌هایی را به کشاورزان کشور ارائه کرد. این اطلاعیه برای روزهای ۲۷ بهمن تا ۱ دی ماه با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی هر کدام از مناطق، خطاب به کشاورزان سراسر کشور صادر شده است.
کانال رسمی تلگرامکانال رسمی خدمات کشاورزی دلتا بر روی تلگرام
وزیر جهاد کشاورزی خواستار تدوین طرح ملی برای مقابله با پدیده بیابان‌زایی شدوزیر جهاد کشاورزی خواستار تدوین طرح ملی برای مقابله با پدیده بیابان‌زایی شد
کاشت درخت در مناطق خشک بدون آبیاریکاشت درخت در مناطق خشک بدون آبیاری،فناوری‌های نوین برای مقابله با بحران‌های آبی و زیست‌محیطی
رونمایی از ارقام جدید گندم، نخود و خردلاز ارقام گندم بهاری آفتاب، گندم هشترود، نخود ثمین و خردل صادق در 25 مردادماه در جشنواره ارقام رونمایی خواهد شد.
کدام تیلر مناسب کدام آب وهوا وخاک استهر نوع تیلر با قدرت مشخص و ساختار برای مناطق خاص طراحی شده وتوسط مهندسان ماشین آلات کشاورزی ساخته شده اند.
مصرف کم سبزی و حبوبات و میوه، خطرسازترین مشکل تغذیه‌ای کشورنتایج یک تحقیق بین المللی که با همکاری گروه از محققان و دانشمندان ایرانی درباره تاثیر تغذیه در مرگ‌ ناشی از بیماری‌های قلبی-متابولیک (بیماری‎های قلبی و عروقی و دیابت و سکته‌های مغزی) در بیست کشور خاورمیانه و شمال آفریقا انجام شده، نشان می‌دهد که فشار خون مهمترین عامل مرگ در اثر این بیماری ها در تمام این کشورها است.
تيلر چهار چرخ چند منظوره براي كاشت، داشت و برداشت ساخته شدتيلر چهار چرخ چند منظوره براي عمليات كاشت، داشت و برداشت محصولات زراعي در زمين‌هاي ديم و آبي توسط ايمان مرزبان شيرخواركلايي ساخته و به عنوان طرح برتر در جشنواره جوان خوارزمي معرفي شد.
کرم خراطه گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران تبریز، ایمانی با اشاره به اینکه کرم خراط یکی از آفات چوب خوار و تغذیه آن در تمامی طول سال تداوم و تنها در ایام بسیار سرد فصل زمستان متوقف وحشره آن تا دو سال دوران زندگی را درداخل شاخه ها وتنه درختان سپری و می تواند تا دمای هشت درجه سانتی گراد زیرصفر مقاومت نماید، افزود: اولین مرحله مبارزه با این آفت، در زمستان سال 89 و در قالب طرح بسیج سازندگی با استفاده از قرص فستوکسین بتعداد یکهزار و800 عدد درکنار تزریق خمیرزئوزران در دهانه سوراخهای تغذیه آفت بر روی تنه و ...
پیام تبریک رهبرمعظم انقلاب اسلامی بمناسبت تحویل سال 1394بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.السّلام علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها. آغاز سال مصادف است با ایّام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها
حضور محصولات طلایی بی تا کشت در نمایشگاه بانوانحضور محصولات طلایی بی تا کشت در نمایشگاه بانوان
تقدیر فرهنگستان علوم از جناب آقای مهندس عباس کشاورجناب آقای مهندس کشاورز رئیس محترم هیأت مدیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و معاون وزیر در امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی در آیین تجلیل از مهندسان کشاورزی
مصاحبه جناب آقای مهندس ولی مدیرعامل محترم شرکت با خبرگزاری کشاورزی ایرانشرکت خدمات حمایتی کشاورزی و شرکت "بلاروس کالی" تفاهم‌نامه همکاری برای واردات و تولید کود سولفات پتاسیم امضا کردند که با صدور مجوز دولت بلاروس، این تفاهم‌نامه عملیاتی می‌شود.
شرکت گیتا شیمی سهندثبت محصولات ارگانیک ایران سهل شودسید حسین ذبیحی، مدیر عامل این شرکت نیز با اشاره به کم خطر بودن و کیفیت بالاتر سم ها و کودهای بیولوژیک و ارگانیک برای انسان و دام گفت: متاسفانه در حال حاضر به علت اینکه برای تولید محصولات ارگانیک از عصاره های گیاهی و حیوانی (نه شیمیایی) استفاده می شود، قیمت تمام شده این محصولات برای کشاورزان 2 تا 3 برابر بیشتر از محصولات شیمیایی است به همین دلیل کشاورزان طی 2الی 3 سال اخیر میل و رغبتی به استفاده از این محصولات نداشتند اما اخیرا به دلیل آشنایی بیشتر با محاسن این محصولات به استفاده از این محصولات روی آورده اند.
بازهم بوي مرگ در شاليزار مي پيچدهمه ساله و با آغاز فصل كشاورزي و نشاء برنج در منطقه گيلان آمار تصادفات جاده اي كه عموما ناشي از برخورد راكبان موتورسيكلت و يا ادوات كوچك كشاورزي همچون تيلر، كمباين، تراكتور و نشاكار با وسایل نقلیه عمومی است
22 قلم از سموم دفع آفات نباتی از شمول قیمت‌گذاری خارج شدبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل از گزارشهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شورای اقتصادی تصمیمات ستاد بررسی و کنترل قیمت‌ها در زمینه نحوه قیمت‌گذاری سموم دفع آفات نباتی را مورد بحث و بررسی قرارداد.
هفتمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در استان البرزمهرماه 93بدینوسیله به اطلاع تولید کنندگان و تأمین کنندگان ماشین ها و ادوات کشاورزی میرساند هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی نهاده ها، تجهیزات آبیاری گلخانه و ماشین های کشاورزی موسوم به «هفتمین نمایشگاه تکنولوژی» زیر ساخت های کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان البرز در مهرماه سال 93 از 22 لغایت 25 برگزار خواهد شد.
واردات سموم بی‌کیفیت ممنوع شد به نقل از دهقان نیوز، معاون سازمان حفظ نباتات کشور گفته با توجه به اجرای برنامه جدید ثبت و واردات سموم در راستای افزایش تولید محصولات کشاورزی و افزایش بهره‌وری آب، تا حدود یک سال آینده، واردات سموم بی کیفیت ممنوع می‌شود
نصب ۱۴۰۰ کنتور هوشمند بر روی چاه‌ های کشاورزی قزوینمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین از نصب ۱۴۰۰ کنتور هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی قزوین خبر داد.
شبکه کشاورزی در دستور کار سازمان صدا و سیماسید عزت الله ضرغامی:راه‌اندازی شبکه‌های «کشاورزی» و «مدرسه» نیز با همکاری و مشارکت دیگر دستگاه‌ها در دستور کار سازمان است.
تولید و عرضه گوجه فرنگی سیاه با نام این گوجه فرنگی های جدید در ابتدای رشد خود سبز هستند اما به تدریج رنگ آنها به سیاهی کشیده می شود.
اختصاص 2 ساعت از برنامه‌های «بازار» به کشاورزیشبکه تلویزیونی بازار با همکاری وزارت جهاد کشاورزی به زودی دو ساعت از برنامه‌های خود را به مقوله کشاورزی و بازار آن اختصاص می‌دهد.
    پست الكترونيكي :
    محصولات پرفروش
    .:: طراحی و توسعه توسط شرکت نداي نوآوران فن آوري نور - تلفن تماس :- 09375724651 - 09124679513 - 02634497253 ::.